Dovolte, abychom vám představili nabídku kvalitních měničů napětí do vašeho soukromého nebo firemního auta, karavanu, nákladního auta či do domácnosti nebo na chalupu.

VYUŽITÍ MĚNIČŮ NAPĚTÍ

Měniče napětí nacházejí uplatnění všude tam, kde máme k dispozici napětí 12V nebo 24V a potřebujeme síťové napětí 230V. Můžeme tak jednoduše pomocí jednoho kabelu napájet a nabíjet všechny domácí spotřebiče bez nutnosti pořizování dalších nabíječek, které nebývají vždy nejlevnější.

TYPY MĚNIČŮ NAPĚTÍ

Měniče napětí slouží ke změně napětí na požadovanou hodnotu. Nejčastěji slouží k převodu napětí z 24V na 12V nebo 230V, případně k převodu napětí z 12V na 230V, a v neposlední řadě také z 12V na 24V. Nabízí téměř všechny požadované typy a pro svou kvalitu jsou všechny dodávané měniče napětí u našich zákazníků velmi oblíbené.

NEVÍTE KTERÝ MĚNIČ NAPĚTÍ?

Pokud si nebudete s výběrem měniče zcela jisti, obraťte se prosím na nás, rádi se vám budeme věnovat. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 545 230 150 nebo pomocí tohoto kontaktního formuláře.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme, a že si vyberete k vaší plné spokojenosti.

Nyní prosím pokračujte výběrem příslušné kategorie v levém postranním sloupci, který vám na následující straně představí všechny dostupné měniče napětí z příslušné kategorie.

Kompletní nabídku pro vás zajišťuje e-shop www.dobry-obchod.cz